poniedziałek, 2 listopada 2009

wrzosowo i romantycznie:)

Oto, co znajduje się w pudełku:


Mój drugi album:) Tym razem w kształcie serca, a w środku wspomnienia ze wspólnych chwil przeżytych z moim Narzeczonym. Zapraszam do oglądania:)

Okładka:
Zainspirował mnie wrzos - akurat miałam zasuszoną gałązkę. W tej pracy przydał mi się pomysł na złożenie kwiatka w pół, który podpatrzyłam na blogu scrap.com.pl. Kwiatuszek też pochodzi stamtąd (tzn. ze sklepu scrap.com.pl).
Jeśli chodzi o serduszko - widnieją na nim nasze inicjały - od imion: Justyna i Bartek.

Powyżej "górskie" strony albumu (użyłam kwiatka Latarnia Morska, filcu, wstążek i jednobarwnych papierów) oraz tagi spod zdjęć.Przy robieniu tej strony chciałam nawiązać do róż ze zdjęcia i przydał mi się do tego ów papier. Wycięłam kwiaty i, dodając perełki, ozdobiłam stronę.


To jeden z dużych, sercowych tagów umieszczonych pomiędzy stronami. Tu akurat wykorzystałam zdjęcie, na pozostałych są wiersze. O miłości oczywiście:)


I na końcu: "zrobione z miłością". Nie przedstawiłam tutaj wszystkich stron, jedynie ich wybór (chyba tylko te, które mi się najbardziej podobają). Pozdrawiam i życzę kreatywności! :)

2 komentarze:

  1. super album! zielony papier w różyczki i wycięte z niego różyczki fajnie wyglądają :) u mnie musi odleżeć, bo jakoś mi do niczego nie pasuje :/

    OdpowiedzUsuń
  2. pomysłowo mówić przez serce :->

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...